Opis łowisk | Ocena łowisk | Testy wędkarskie | Wyprawy wędkarskie | Wędkarskie Konkursy

ŁOWISKO JÓZEFINKA

Łowisko Józefinka

Dane GPS: N: 53° 7′ 43″ E: 17° 38′ 8″

Dokładna Lokalizacja łowiska na naszej mapie :Mapa Łowisk

Mail: biuro@lowisko-jozefinka.pl

Telefon : 602 742 413 – Stanisław Piasecki
606 763 914 – Rafał Piasecki

www: www.lowisko-jozefinka.pl

Regulamin I Cennik : Kliknij

Akwen o powierzchni 1,4 ha.

Ryby :karp, amur, karaś ,karaś srebrzysty ,tołpyga, ukleja, wzdręga, pstrąg potokowy,  leszcz,  lin , jaź , płoć , jesiotr zachodni, szczupak, sandacz, okoń , sum, węgorz

Łowisko czynne: od kwietnia do października 

Godziny Otwarcia Łowiska : 

– w dni powszednie od godz. 8.00- 19.00
– w niedziele i święta od godz. 8.00-19.00

Łowisko Józefinka  zlokalizowane jest w gminie Nakło nad Notecią, we wsi Występ bezpośrednio graniczymy z Kanałem Bydgoskim obok znajduje się śluza nr IX „JÓZEFINKA”.
Dogodny dojazd –  bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej na Łowisko. Na 2,5 ha działce znajdują się stawy o powierzchni 1,4 ha. Cześć stawów służy do hodowli i podchowu materiału zarybieniowego. Jeden staw przeznaczony jest pod Łowisko Komercyjne udostępnione dla wędkarzy.

Stawy są stale zasilane bieżącą woda z Kanału Bydgoskiego. Przepływ świeżej, natlenionej i czystej wody gwarantuje wysoką jakość materiału hodowlanego. Ryby są zdrowe i bardzo smaczne zarówno pospolity karaś jak i królewski Karp. Materiał zarybieniowy właściciele produkują sami na własne potrzeby, niektóre gatunki sprowadzane są z renomowanych hodowli. Oczywiście przepływ wody z Kanału Bydgoskiego umożliwia napływ gatunków z zewnątrz i urozmaica tutejsze wody.
Na łowisku znajdziemy staranie przygotowane stanowiska wędkarskie. Do dyspozycji wędkarzy jak , a także całych rodzin przygotowano drewnianą altanę, stoły, ławeczki. Można korzystać  z energii elektrycznej, bieżącej wody i grilla. Właściciele zadbali też o najmłodszych wydzielona polanka to idealne miejsce  do zabaw, oprócz tego czeka tu na nas: lasek sosnowy, pole do siatkówki . Dla zainteresowanych turystyką wodną po Kanale Bydgoskim lub Noteci-przygotowano kajaki.

Idealne miejsce na relaks , wypoczynek i wędkowanie w gronie najbliższych . Zawitajcie na wypoczynek do Józefinki !

Rate this post

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Checkbox GDPR is required

*

Zgadzam się

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!