Opis łowisk | Ocena łowisk | Testy wędkarskie | Wyprawy wędkarskie | Wędkarskie Konkursy

Recenzja pokrowca jednokomorowego Exclusive od York

Jeżeli szukacie solidnego pokrowca o atrakcyjnym wyglądzie to ten artykuł jest dla WAS .Zapraszamy do zapoznania się z recenzją pokrowca z serii Exclusive od YORK Sprzęt wędkarski

Pokrowiec na wędki to podstawowe wyposażenie każdego wędkarza. Każdy wędkarz przecież chce ochronić swój ukochany sprzęt – bo jak wiadomo, wędki mają przetrzymać kilka sezonów, a nie jeden – stąd warto posiadać pokrowiec. Dobry pokrowiec pozwala nam się szybko spakować, ale też musi być pojemny . Poza tym musi zapewnić 100% ochronę sprzętu podczas transportu, ale też musi być łatwy w obsłudze – np. gdy złapie nas ulewa, powinien nam ułatwić szybkie spakowanie i zabezpieczenie sprzętu . Wszystkie te atuty posiada pokrowiec jednokomorowy EXCLUSIVE od YORK.

Każdy z nas w pierwszej kolejności przy nowym sprzęcie zwraca uwagę na wygląd , ja również Pokrowiec cieszy oko. Nazwa Exclusive oddaje w pełni to, co można o tym pokrowcu powiedzieć jednym słowem. Pokrowiec posiada usztywnione ścianki, które świetnie chronią przed uszkodzeniami. Sztywna podstawa też dodaje mu elegancji, ale przede wszystkim chroni i sprawia, że pokrowiec da się na niej nawet postawić. Podczas transportu na łowisko możemy korzystać z wygodnych szelek, jak i uchwytu, który pozwala nieść pokrowiec w ręce. Długość pokrowca 130 cm sprawia, że ze spokojem mieści mi się na tylniej kanapie auta. Główna komora jest przeznaczona na jedną wędkę, lecz osobiście wożę tam dwie wędki o długości transportowej 117 cm. Oprócz głównej komory, futerał posiada także boczną kieszeń, która może się nam przydać, np. na: kołowrotki, żyłki lub wszelkiego rodzaju akcesoria jakie zdołamy tam upchać .

Pokrowiec w pełni spełnia swoje podstawowe zadanie, jakim jest ochrona naszego sprzętu. Mogę śmiało go polecić wszystkim, którzy szukają pokrowca na wiele lat, a nie tylko na sezon.

Rate this post

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Checkbox GDPR is required

*

Zgadzam się

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!