Opis łowisk | Ocena łowisk | Testy wędkarskie | Wyprawy wędkarskie | Wędkarskie Konkursy

Żyłka YORK CARISMA METHOD FEEDER

Jaką żyłkę wybrać do metody? Nasz propozycja poniżej , żyłka którą przetestowaliśmy i polecamy

Method Feeder, jak wiadomo, jest bardzo popularną metodą wędkarską. Na rynku pojawia się coraz więcej specjalistycznych produktów ukierunkowanych typowo do metody. Ja w swoim krótkim artykule chciałbym wam przedstawić jeden z takim produktów, a jest nim żyłka YORK CARISMA METHOD FEEDER o średnicy 0,25 mm .

Żyłka CARISMA Method Feeder od firmy YORK posiada specjalistyczny czarny kolor, dzięki któremu jest niewidoczna na dnie. Żyłka w dotyku jest miękka, co niweluje tarcie, przez co rzuty są zdecydowanie dłuższe i bardziej punktowe, co przy metodzie ma ogromne znaczenie. Carisma posiada zadowalającą wytrzymałość oraz dobrą odporność na przetarcia. Żyłka podczas holu nie rozciąga się, po kilkunastu razach używania zauważyłem, że nie pojawia się tzw. „pamięć żyłki”, co jest dodatkowym atutem . Jest też szybko zatapialna, dzięki czemu mamy pewność, że ryba nie zauważy naszej żyłki pływającej sobie po powierzchni.

Podczas wędkowania nie było problemów z wykonywaniem dalekich rzutów, rzuty stały się lekkie i precyzyjnie. Wytrzymałość żyłki została przetestowana przez karpie o wadze od 1 Kg do 5kg, a także jesiotra – 6kg. Śmiało mogę stwierdzić, że żyłka sprawdzała się bez zastrzeżeń. Nawet podczas zmagań na trudnym terenie, żwirownia wypełniona kamieniami, wszędzie dostaje się piasek, a tu nic – Carisma nie przecierała się , jednocześnie zachowując swój pierwotny kształt.

Wędkowanie przy takiej jakości sprzętu zadowoli każdego wędkarza zakochanego w metod feeder.

Rate this post

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Checkbox GDPR is required

*

Zgadzam się

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!